Sp1

Startujemy w konkursie „Bezpiecznie tu i tam”

Konkurs edukacyjny „Bezpiecznie Tu i Tam”, do którego przystąpiliśmy organizowany jest przez Fundację Orange, która od ponad 10 lat działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci w internecie.

Czekają w nim na nas ciekawe i twórcze działania, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli nie zapominając przy tym o  roli rodzica w edukacji cyfrowej dziecka. Zawarte w nim treści wprowadzą nas do cyfrowego świata i nauczą jak w nim funkcjonować. Pomogą sprostać współczesnym potrzebom rodziców i zapewnić bezpieczeństwo młodym internautom.

Wspólny wysiłek dzieci, rodziców i nauczycieli zostanie nagrodzony Certyfikatem dla zwycięskiej szkoły przy czym zwycięska placówka zostanie wyposażona w sprzęt multimedialny o wartości 30 000 złotych. Uczniowie w poszczególnych konkursach , otrzymają nagrody w postaci tabletów oraz gadżetów elektronicznych.

O liczbie uzyskanych przez szkołę punktów zadecyduje wspólne zaangażowanie uczniów, nauczycieli oraz  rodziców, którzy aktywnie włączą się w akcję i zdobędą punkty na rzecz szkoły.

H. BanaśSkip to content