Spotkanie z pszczelarzem 28.05.2026r. uczniowie klasy 3b uczestniczyli w ciekawym spotkaniu z pszczelarzem , podczas którego poznali pracę w pasiece oraz ciekawostki o pszczołach Dziękujemy za inspirujące spotkanie!