Sp1

Spotkanie z pszczelarzem

28.05.2026r. uczniowie klasy 3b uczestniczyli w ciekawym spotkaniu z pszczelarzem 🌾, podczas którego poznali pracę w pasiece oraz ciekawostki o pszczołach 🍯🐝

Dziękujemy za inspirujące spotkanie!


Skip to content