Sp1

Spotkanie autorskie

W auli szkolnej odbyło się spotkanie z poezją na które zaprosili nas uczniowie Szkolnego Koła Poetyckiego oraz Fundacja Wspierania Kultury – Noc Poetów.

W pierwszej części spotkania uczniowie przedstawili sylwetki poetek: pani Ewy Bernardy Dybowskiej, pani Agnieszki Dagmary Dominowskiej, pani Zofii Burzyńskiej, a także zaprezentowali wiersze autorstwa naszych gości.

Drugą część – wieczór poetycki, prowadzili: pan Piotr Pawłowski, pan Grzegorz Haciski przy współudziale autorek wierszy, które prezentowały swoje utwory i opowiadały o pomysłach na wiersze, o odbiorcach ich utworów, o byciu poetką. Pan G. Haciski do wierszy napisał muzykę i śpiewał podczas naszego spotkania.

Na zakończenie spotkania każdy z uczniów otrzymał tomiki wierszy w którym można było otrzymać dedykację autorki tomiku: pani Ewy Bernardy Dybowskiej, pani Agnieszki Dominowskiej, pani Zofii Burzyńskiej,  

Za organizację tak sympatycznego wieczoru w miłej atmosferze, dziękujemy prezesowi  fundacji „Noc Poetów” ks. Sławomirowi Kokorzyckiemu, panu Piotrowi Pawłowowskiemu, panu Grzegorzowi Haciskiemu, pani Monice Iwon – Sikora wraz ze Szkolnym Kołem Poetyckim,

a szczególnie dziękujemy za wrażliwość i emocje pani Ewie Bernardzie Dybowskiej, pani Agnieszce Dagmarze Dominowskiej, pani Zosi Burzyńskiej. 

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

galeria zdjęć:)Skip to content