Sp1

Smuteczki Pani Zimy

Dnia 16 stycznia klasa III b urozmaiciła dzień wesołym Świetlikom. Uczniowie wystawili przedstawienie o zimowej tematyce, w którym Pani Zima borykała się z nie lada smuteczkami. Jednak od czego ma się przyjaciół? Leśne zwierzątka i dzieci kochające zimowe zabawy poprawiły humor Pani Zimie i sprawiły, że obiecała rozpieszczać nas piękną śnieżną i mroźną pogodą.

Z niecierpliwością oczekujemy na ferie zimowe i związane z nimi szaleństwa w białym puchu. Pani Zimo – nie zawiedź nas 🙂 Przedstawienie spotkało się z ciepłymi brawami i uśmiechami zgromadzonych Świetliczków, a to największa nagroda dla młodych aktorów z III b.

                                                                                                                                                                    Agnieszka Polak

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content