Sp1

Rozśpiewana wiosenna przerwa

Dziś na długiej przerwie w naszej szkole było inaczej niż zwykle. Zespół wokalny, składający się z uczniów klasy VI a (Klaudia Szydłowska, Julia Gąsiewicz, Kinga Rożnowska, Daria Wolniak, Kaja Kamińska, Marysia Pietkiewicz, Kasia Hoffer, Zuzia Podlas, Kinga Karbowska, Marcel Raczek Szymon Fidos) przygotował dla społeczności szkolnej miłą niespodziankę. 

Przez ostatnie dni uczniowie przygotowywani byli pod kierunkiem nauczyciela muzyki, p. Pawła Lemiesiewicza, do krótkiego koncertu wiosennego. Zaprezentowane zostały piękne piosenki o wiośnie, jak „Wiosna” z repertuaru Skaldów czy „Chodź, pomaluj mój świat”. Uczniowie śpiewali pięknie w rytm akompaniamentu p. Pawła – pianinio, Kasi Hoffer – gitara. Dodatkowo melodie podkreślane były grzechotkami i tamburynem.

Szkoda, że przerwy w naszej szkole mijają szybko, ta pozostanie w naszej pamięci, bo dzięki piosenkom nawet najgorsze humory poprawiły się. Koncert  sprawił, że na wszystkich twarzach zagościł uśmiech, a niektórzy włączyli się i śpiewali wspólnie z zespołem. Nawet za oknem się wypogodziło i zza chmur wyjrzało ciepłe słońce…

Paweł LemiesiewiczSkip to content