Sp1

Rozsmakuj się w bibliotece

Uczniowie z klasy 3c SP 1 w Choszcznie włączyli się w akcję "Tydzień Bibliotek 2020"

XVII Tydzień Bibliotek za nami. Podczas tych kilku dni bawiliśmy się z Państwem wyśmienicie. Wspólnie odbyte podróże w głąb literatury, podkreślone smakiem opisywanych historii i zdarzeń, udowodniły raz jeszcze, że spotkania z Wami, zarówno te online, jak i na żywo, choć w reżimie bibliotecznym, to czysta przyjemność. A jeśli do świętowania dołączają się dzieci, to wzruszeń bez liku i zabawa gwarantowana. Zobaczcie tylko, jak uczniowie z klasy 3C, ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie przyłączyli się do naszej akcji i w myśl tegorocznego hasła "Rozsmakuj się w bibliotece" delektowali się… poezją.Melanio, Magdaleno, Zuzanno, Mikołaju, Anastazjo i Cezary, dziękujemy Wam bardzo. Podziękowania kierujemy również do Heleny Banaś, wychowawczyni niezwykle kreatywnych trzecioklasistów.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie Poniedziałek, 18 maja 2020

Pod takim hasłem minął właśnie XVII Tydzień Bibliotek. Wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Choszcznie, podczas tych kilku dni wszyscy wspaniale się bawili. Uczniowie 3c włączyli się do akcji i w myśl hasła nagrali wiersze „Zapach czekolady” D. Wawiłow oraz „Pomidor” J. Brzechwy.

Helena BanaśSkip to content