Sp1

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Ze względu na bardzo zaawansowane prace remontowo-budowlane w szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 dla klas II, III, V, VI odbyło się w aktualnie funkcjonujących budynkach szkoły, natomiast dla klas I oraz IV w CHDK. Powitanie pierwszoklasistów w gościnnych progach CHDK przebiegało pod hasłem „Wypływamy w Jedynkowy rejs 2015/2016. Pani Dyrektor serdecznie powitała zaproszonych gości, uczniów i rodziców. Najmłodszym pierwszoklasistom, którzy zaprezentowali się licznej publiczności, wręczyła bilety na rejs naszym szkolnym statkiem po bezkresnym oceanie wiedzy. Wychowawcy ubiegłorocznych klas III uroczyście przekazali swoje klasy – już teraz czwarte – nowym wychowawcom. Chociaż w naszej szkole już trzeci rok jest dziennik elektroniczny, akt przekazania klasy symbolizował tradycyjny dziennik w wersji papierowej. Burmistrz Choszczna Pan Robert Adamczyk poinformował rodziców o zamierzeniach remontowych jakie dotychczas wykonano i jakie będą prowadzone w szkole w najbliższym czasie.

Uczniowie wszystkich klas wrócili po wakacjach wypoczęci i z uśmiechem witali się z wychowawcami i kolegami.

Życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym:) pamiętajcie wakacje już niedługo;)

 Skip to content