Sp1

Rok Edukacji Zdrowotnej

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej postanowił, że rok 2026 będzie obchodzony jako rok m. in. Profilaktyki Zdrowotnej.

Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły uczestniczą w akcjach mających na celu przybliżenie tematu ZDROWIA.

Na początek – WYSTAWA PLAKATÓW UCZNIÓW.

Zapraszamy do galerii zdjęć na szkolną stronę fb 🙂



Skip to content