Sejm Rzeczypospolitej Polskiej postanowił, że rok 2026 będzie obchodzony jako rok m. in. Profilaktyki Zdrowotnej.
Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły uczestniczą w akcjach mających na celu przybliżenie tematu ZDROWIA.
Na początek – WYSTAWA PLAKATÓW UCZNIÓW.




