Sp1

Reporterzy z III b

Mikołajki w 3b przyniosły nie tylko wyczekiwane z niecierpliwością prezenty ale także pierwszy numer klasowej gazetki. Dumna Redaktor Naczelna Karolinka Ochrymowicz  wraz ze swoją drużyną reporterów i fotografów co miesiąc będzie dostarczała klasie nowinek, artykułów tematycznych i wszelkiego rodzaju wiadomości interesujących uczniów klasy 3. Dzięki cotygodniowym spotkaniom redakcyjnej ekipy omawiane są najnowsze materiały, poznawane style wykorzystywane w pisaniu artykułów. A przy wszystkim jest śmiechu co nie miara… Radosna, pełna żartów atmosfera scementowała zespół a uczucie dumy będzie nam towarzyszyło jeszcze przez długi czas.

                                                                                                                             Agnieszka BodnarSkip to content