Sp1

Recyklingowa Panna Marzanna

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego są bardzo wrażliwe na potrzeby naszej Planety. Zwracają uwagę na konieczność dbania o środowisko i segregację odpadów. Są także uczulone na proekologiczne zachowania. Dlatego właśnie planując wykonanie tegorocznej Panny Marzanny, postanowiliśmy połączyć akcję pożegnania zimy z wiosennymi porządkami.

W ten sposób narodził się pomysł stworzenia Recyklingowej Panny Marzanny w całości zrobionej z odpadów samodzielnie uzbieranych i oczyszczonych przez Maluchy. Recyklingowa Panna Marzanna świeci przykładem na bardzo kreatywne, niestandardowe i pożyteczne wykorzystanie odpadów. Można ją oglądać na wystawie w CHDK. Nasza Panna bierze także udział w konkursie, co rok organizowanym właśnie przez CHDK więc niecierpliwie czekamy na rozstrzygnięcie cały czas trzymając kciuki za naszą pracę.

Agnieszka BodnarSkip to content