Sp1

Realizujemy nowy projekt eTwinning

W ramach trwającego od grudnia 2014 r. projektu eTwinning „Die Sehenswürdigkeiten unserer Städte” przedstawiliśmy partnerom biorącym udział w projekcie nasze miasto i poznaliśmy miejscowość, w której mieszkają uczniowie z Grecji. Przypomnijmy: najpierw uczniowie klasy VI a przedstawili i opisali zabytki Choszczna, m. in.: bibliotekę miejską z zabytkowym Barbakanem, mury miejskie, Pomnik Jeńców Offlagu II B Arnswalde, natomiast uczniowie z naszej partnerskiej szkoły w Thessalonikach w Grecji pokazali nam zabytki swojego miasta.

Kolejny etap  współpracy to pokazanie  szkoły do której uczęszczamy oraz poznanie szkoły naszych greckich kolegów i koleżanek. Uczennice: Julia Miś, Oliwia Olejnik oraz Julia Płaczek przygotowały prezentację ze zdjęciami przedstawiającymi m. in. salę gimnastyczną, klasy języka polskiego, języka niemieckiego, języka angielskiego oraz matematyki. Na zdjęciach z Grecji możemy zobaczyć jak wygląda szkoła naszych partnerów.

Ewa WinnickaSkip to content