Przełamujemy bariery

W czwartek i piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dni Świadomości Dysleksji. Pierwszoklasiści słuchali wierszy czytanych przez starszych kolegów i koleżanki oraz wykonali ilustracje do wybranego wiersza. W klasach powstały wystawy prac plastycznych . Uczniowie klas drugich i trzecich stworzyli memorki ortograficzne. Zostały również zaprezentowane ćwiczenia Kinezjologii Edukacyjnej. W klasach IV – VIII nauczyciele języka polskiego oraz specjaliści z zespołu ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej zapoznali dzieci z prezentacją dotyczącą tematyki dysleksji . Po wprowadzeniu teoretycznym uczniowie wykonali przygotowane karty pracy. Działania zostały przeprowadzone w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji pod hasłem „Przełamujemy bariery”.

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronę szkolnego fb 🙂