Sp1

Poznajemy katalogi biblioteczne – II d

Klasa II d w środowy poranek odwiedziła Filię Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie dzięki uprzejmości i wielkiemu zaangażowaniu pani Izabeli Szczyż zdobyliśmy wiedzę na temat funkcjonowania biblioteki oraz katalogów bibliotecznych. Pani Iza w sposób bardzo ciekawy wyjaśniła uczniom, do czego służą katalogi, jak są zbudowane i jak należy w nich szukać informacji o książkach znajdujących się w bibliotece. Największą radość sprawiło dzieciom samodzielnie poszukiwanie w katalogach alfabetycznych i tematycznych książek.

Dzięki zajęciom dzieci miały możliwość utrwalenia sobie poprzez zabawę alfabetu oraz podstawowych informacji o bibliotekach.

Serdecznie dziękujemy Pani Izabeli Szczyż za niezapomnianą lekcję biblioteczną!

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

A. KościuczukSkip to content