Pożegnanie redaktorów – szóstoklasistów

W środę 11 czerwca w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste zakończenie pracy gazetki uczniowskiej „Szkolne Wieści” i jednocześnie pożegnanie redaktorów- szóstoklasistów.
W uroczystości uczestniczyła Dyrektor Szkoły  pani Krystyna Górecka, która w bardzo ciepłych słowach wyraziła się o naszym piśmie, jak również bardzo serdecznie pochwaliła naszą redakcję za tegoroczne osiągnięcia. Nasi „odchodzący”  redaktorzy opowiedzieli o swojej pracy. Mówili, że nauczyli się odpowiedzialności i systematyczności, poznali wielu ciekawych ludzi i będą długo wspominać ciekawe warsztaty z redaktorami „Kuriera Szczecińskiego” i „Głosu Szczecińskiego”,  dziennikarskie spotkania z panem dr Grzegorzem J.  Brzustowiczem, z księdzem proboszczem Andrzejem Lemieszko, wizytę w Bibliotece Pedagogicznej oraz konferencję prasową z Burmistrzem Choszczna panem Robertem Adamczykiem. Pani Bednarz, podsumowując pracę „Szkolnych Wieści” powiedziała, że ten rok był dla całej redakcji niezwykle pracowity i zaowocował  licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Redaktorzy – uczniowie klas szóstych: Zuzia Czerniak, Weronika Jandy, Nikola Łakotka, Filip Kacprzak, Julek Kędys oraz Zosia Kucharska dokonali pożegnalnego wpisu do „Kroniki Szkolnych Wieści”.