Sp1

Pożegnanie absolwentów

,,Jutro popłyniemy daleko…”

no images were found

27 czerwca 2014 r. pożegnaliśmy 97 absolwentów naszej szkoły – 37 spośród nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, a Julian Kędys z klasy VI c tytuł PRYMUSA SZKOŁY.

Uczniowie klas szóstych w ,,podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce” Dyrekcji Szkoły, wychowawcom i nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom oraz gościom przybyłym na uroczystość zadedykowali program artystyczny. Usłyszeliśmy płynące z serca podziękowania, wiersze i piosenki,  a także obejrzeliśmy taniec w wykonaniu trzech dziewcząt z zespołu Revers. Mogliśmy też posłuchać jak grają na instrumentach nasi uczniowie.

Dziękujemy uczniom, a także nauczycielom, którzy przygotowali montaż słowno – muzyczny:  p. T. Skrzypiec, p. O. Taratajcio, p. I. Pietkiewicz i  p. P. Lemiesiewiczowi, a także p. K. Nowakowi za prowadzenie części oficjalnej. Szczególne podziękowania kierujemy do pani wicedyrektor K. Jarosz, która czuwała zarówno nad częścią artystyczną, jak i nad organizacją całej uroczystości.

Absolwentom życzymy sukcesów w nowej szkole.

 I. Cedro, E. Bednarz

 

 

 

 Skip to content