Sp1

Pomaganie jest fajne :) – świąteczna zbiórka karmy

POMAGANIE JEST FAJNE..! -ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA KARMY ZAKOŃCZONA
Dobiegła końca nasza zimowa akcja zbiórki karmy dla zwierzaków z naszego Choszczeńskiego Schroniska. Dziś udało się przewieźć OGROMNY stos karmy uzbieranej przez naszą jedynkową społeczność uczniowską. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom o wielkich sercach, którzy włączyli się w zbiórkę i przynosili różne smakołyki dla psów i kotów. Udało się zebrać największą do tej pory ilość suchej i mokrej karmy.

A to wszystko dzięki Wam! Dziekujemy tacie Julii z klasy 1d- P. Damianowi Kalupie, który zadbał dziś o transport karmy do Schroniska.

Uczniowie klasy 1d z wielką ochotą i radością pomagali pakować zebrane zapasy. W dzisiejsze popoludnie przedstawiciel klasy 1d -Wojtek Matwiejko w towarzystwie mamy, brata oraz nauczycielki Natalii Pencak oficjalnie przekazali dary do Schroniska.

Pracownicy placówki złożyli serdeczne podziękowania za Wielkie serca naszych uczniów. A my lubimy pomagać 

N. Pencak

 Skip to content