Sp1

Pomaganie jest fajne …

W dniach od 11.02.2019 r. do 21.02.2019 r. nasza szkoła wzięła udział w akcji  pod tytułem „Pomaganie jest fajne …”.  Akcja polegała na zbiórce pluszaków. Miśki już niedługo będą pomagały potrzebującym dzieciom z Fundacji Pomóc Więcej.
Dzięki Wam drodzy uczniowie nauczyciele i wszyscy inni pracownicy naszej szkoły udało nam się zebrać ogromną ilość pluszaków. Naszą akcje wsparło również Publiczne Przedszkole nr 4 z Choszczna oraz grupa 0B z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Choszcznie.

Serdecznie dziękujemy również Klubowi Wolontariackiemu „Serce na dłoni” z naszej szkoły  dzięki, któremu oprócz pluszaków udało się nam uzbierać sporą ilość ciekawych książek dla dzieci i dorosłych przebywających na oddziałach onkologicznych.

Zapraszam do polubienia strony fundacji i obserwowania.

Klasa 5e z wychowawcąSkip to content