Sp1

Podsumowanie projektu „Świat musi nas poznać”

9 maja podczas pikniku z okazji Święta Szkoły i Święta Europy podsumowany i zakończony został  projekt „Świat musi nas poznać”. Pomysłodawcą projektu i autorem zadań konkursowych był p. Robert Marciniak – absolwent i były nauczyciel informatyki naszej szkoły.

Po 25 tygodniach zmagań przy wykonywaniu zadań projektowych wyłoniono laureatów tego konkursu, a najlepsi z nich zostali nagrodzeni. Mistrzem okazała się Julia Miciul z klasy VI c, która oprócz swojego mistrzowskiego tytułu otrzymała nagrodę główną – tablet NEXUS 7 ufundowany przez firmę E-CHO.  Julia otrzymała także nagrodę od p. Tadeusza Krawca za najciekawszą prezentację zdjęcia Choszczna wraz z jego historią. Firma E-CHO i p. A.R. Marciniak ufundowali również nagrody dla 5 pozostałych laureatów.

Już niedługo wspólnie z firmą E-CHO – patronem technologicznym szkoły, zaprezentujemy jak przebiegał projekt i jak  uczniowie Jedynki rozwiązywali trudne zadania projektowe. Serdecznie dziękujemy p. R. Marciniakowi,  fundatorom nagród oraz zaangażowanym w projekt ekspertom i nauczycielom.

Wyniki końcowe:

Imię Nazwisko – % zadań – SUMA
Julia Miciul – 95,76 – 239,4 – MISTRZ!
Kacper Bajbuła – 95,2 – 238
Michał Majewski – 94,4 – 236
Natalia Rudawska – 92,8 – 232
Michał Gliński – 91,36 – 228,4
Michalina Mężykowska – 90 – 225
Weronika Pokora – 59,8 – 149,5
Matylda Fischer – 56,58 – 135,8
Jędrzej Smoczyk – 55,83 – 134
Olga Jarmarkiewicz – 39,58 – 95
Ola Józefiak – 35,46 – 85,1

Doświadczenia zdobyte w tym projekcie pozwolą nam na zorganizowanie jego kolejnej edycji, być może już tym razem wykraczającej poza SP1.Skip to content