Sp1

Podaruj serce w prezencie

W dniach od 28.11.2016r. do 15.12.2016r. uczniowie klasy III e, rodzice i wychowawca zorganizowali akcję przedświątecznej pomocy samotnym matkom z Domu Samotnej Matki w Poczerninie. Przez ponad dwa tygodnie dzieci wspólnie z rodzicami przynosili środki chemiczne, środki czystości i słodycze. Darów było mnóstwo. Zgromadzone produkty przy ogromnej pomocy rodziców uczniowie zapakowali do pudełek. 17 grudnia przygotowane paczki zostały dostarczone przez rodziców i dzieci do Domu Miłosierdzia BETANIA. Dziękujemy uczniom klasy III e ich rodzicom, uczniom III d, III f, IV a.

Do akcji włączyli się indywidualni darczyńcy: p. Monika Wiśniewska, p. Antonina Onyszczuk, p. Bożena Osajda, p. Justyna Stefańska, p. Anna Zadka, p. Anna Zduńczyk, p. Monika Strejko, p. Anna Felusiak – Piątek, p. Katarzyna Miszkiewicz, p. Ewa Jabłońska, p. Monika Romanowicz.

A także instytucje: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego (filia Choszczno), Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Choszcznie, Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choszcznie.

Wszystkim dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Najbliższe Święta Bożego Narodzenia będą z pewnością czasem radości dla obdarowanych i dla darczyńców.

B. Szewczyk

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content