Sp1

Podaruj serce w prezencie…

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.

W dniach od 26.11.2018 r. do 14.12.2018 r. trwała w naszej szkole kolejna edycja akcji organizowanej przez uczniów i rodziców klasy 5e pod tytułem „Podaruj serce w prezencie”. W tych dniach jednoczyliśmy swoje siły, aby podobnie jak w zeszłym roku pomóc podopiecznym Rodzinnego Domu Dziecka w Pełczycach.Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Warto było poświęcić sobotnie przedpołudnie, aby zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci oraz ich opiekunów kiedy to z pomocą rodziców wnosiliśmy do ich domu przygotowane paczki.

Serdecznie dziękujemy Tym wszystkim, którzy okazali swoje dobre serca poprzez wsparcie naszej akcji.

Dziękujemy również naszym rodzicom, którzy od lat wspierają nas w naszych akcjach oraz uczą nas jak ważne jest pomaganie innym.

Uczniowie klasy 5e z wychowawcą

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content