Sp1

Podaruj serce w prezencie

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz

W dniach od 27.11.2017 r. do 14.12.2017r. trwała w naszej szkole kolejna edycja akcji organizowanej przez uczniów i rodziców klasy 4e pod tytułem „Podaruj serce w prezencie”. W tych dniach jednoczyliśmy swoje siły aby pomóc podopiecznym Rodzinnego Domu Dziecka w Pełczycach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Warto było poświęcić sobotnie przedpołudnie aby zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci oraz ich opiekunów kiedy to z pomocą rodziców wnosiliśmy przygotowane paczki do ich domu.

Wszystkim klasom, które chętnie włączyły się w naszą akcje serdecznie dziękujemy. Naszą akcję wspomogli również:

–  pracownicy MGOPS w Choszcznie

– Pracownicy MPGK w Choszcznie, Zakład Wodociągów i Kanalizacji

– Pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Choszcznie

– P. Joanna Sarna

– P. Katarzyna Miszkiewicz

– P. Anna Felusiak- Piątek

– P. Monika Romanowicz

– Przedszkole „Oxford House”

Serdecznie dziękujemy również  pani Ewie Jabłońskiej, która ufundowała plakaty promujące naszą akcje.

Dziękujemy również naszym rodzicom, którzy od lat wspierają nas w naszych akcjach.

Uczniowie klasy 4e z wychowawcą.

Zapraszamy do fotogalerii z przebiegu akcji.Skip to content