Sp1

Piknik Rodzinny w Id

26 maja, 1 czerwca oraz 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu. Wszyscy doskonale wiedzą z jakimi świętami się kojarzą. Klasa Id  te wyjątkowe święta połączyła w jedną wspólną uroczystość „Dzień Rodziny”. W ramach tego przedsięwzięcia  na początku czerwca rodzice wraz ze swoimi pociechami wspólnie wybrali się na piknik do Ostromęcka. Ciepłej, rodzinnej atmosfery dopełniały liczne zabawy i konkursy dla całych rodzin. Nie zabrakło także zdrowiej rywalizacji w turnieju piłki nożnej pomiędzy drużynami dziecko i rodzic. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji. Oprócz tego dzieci mogły skorzystać z placu zabaw gdzie do dyspozycji były zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki oraz duża piaskownica.

Całą imprezę uświetniał niezastąpiony prowadzący pan Irek. Dzieci były szczęśliwe, bo bawiły się ze swoimi ukochanymi rodzicami. Była też okazja, jak na każdym pikniku, do zjedzenia kiełbaski z grilla czy też ogniska. Wspaniałej zabawie i okrzykom radości nie było końca. Teraz pozostały nam tylko miłe wspomnienia i czekanie na kolejną, tak udaną imprezę.

Ogromne podziękowania należą się rodzicom naszej Hani za duże zaangażowanie w przygotowanie pikniku oraz panu Ireneuszowi Kręgowskiemu za prowadzenie i oprawę muzyczną.

E. Cichoń

Zapraszamy do galerii:)Skip to content