Sp1

„Pierwszy Szczebel do Nobla”

Grand Prix Międzyszkolnego Konkursu „Pierwszy Szczebel do Nobla” 8 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół Nr 2 odbył się po raz 16 konkurs „Nobliści Polscy” w którym po raz pierwszy udział brały 7 klasy szkół podstawowych.  Nasz zespół  Szkoły Podstawowej Nr 1 wywalczył to najwyższe trofeum.

W konkursie wiedzy o życiu i twórczości polskich laureatów nagrody Nobla swoją wiedzą wykazał się Mateusz Siwko z klasy 7C.  Swoje zdolności artystyczne Maksymilian Kacprzak z klasy 7 A pokazał w części dotyczącej prezentacji dokonań noblistów polskich, a plakat anonsujący felieton w wykonaniu Maksa przygotowała Zuzanna Sokołowska.

Gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

                                                                                              Małgorzata SzemlijSkip to content