Sp1

Pierwszoklasiści w Szczecinie

Dnia 2 czerwca uczniowie klasy Ie i If wybrali się w podróż razem z Tygryskiem i Kapitanem Morganem podczas przedstawienia w Teatrze Lalek  „Pleciuga”w Szczecinie. Barwna sceneria oraz dobra gra aktorów wywarła niezapomniane wrażenia na pierwszoklasistach.

Kolejnym punktem naszej wycieczki było Muzeum Techniki i Komunikacji. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia polskich prototypów motocykli  oraz pojazdów służb mundurowych. Z tarasu Zamku Książąt Pomorskich podziwiali panoramę Szczecina a na dziedzińcu zamku mogli obejrzeć ludowe rękodzieło nawiązujące do trwającego festiwalu piosenki ukraińskiej. Zaopatrzeni w pamiątki udaliśmy się do McDonald’s. Każde z dzieci otrzymało drobne upominki z okazji Dnia Dziecka. Bardzo rozmowne oraz uśmiechnięte buzie podczas powrotu do Choszczna potwierdziły tylko, że wycieczka była udana.

Daria Zielińska Teresa Czapiewska

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content