Sp1

Pierwszaki znają ważne znaki

„Pierwszaki znają ważne znaki” pod takim hasłem od wielu lat pierwszoklasiści spotykają się z przedstawicielami Policji. W tym roku pani asp. szt.  Monika Garbiak oraz pan sierż. szt. Radosław Ciborowski przeprowadzili zajęcia profilaktyczne w ramach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pierwszoklasiści ćwiczyli prawidłowe zachowania na drodze: przejście po pasach przy sygnalizacji świetlnej oraz bez sygnalizatorów, przypominali podstawowe znaki drogowe, rozwiązywali zagadki oraz odpowiadali na pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przypomnieli uczniom zasady zachowania nad wodą w czasie letniego wypoczynku.

Na zakończenie spotkania pierwszoklasiści otrzymali od policjantów opaski z numerami alarmowymi, natomiast policjanci otrzymali podziękowania od naszych uczniów.

I. Kozubska

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content