Pierwszaki znają ważne znaki.

Dzisiaj uczniowie klas pierwszych wzięli udział w akcji „Pierwszaki znają ważne znaki” przygotowanej przez panią Pedagog i funkcjonariuszy choszczeńskiej Policji.

„Pierwszaki znają ważne znaki” – ma na celu propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze, w szkole i w domu, wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

W tym roku szkolnym akcja przebiegała w dwóch etapach:

pierwszy – klasy pierwsze uczestniczyły w zajęciach w Powiatowej Komendzie Policji, gdzie miały możliwość bliżej zapoznać się z warunkami pracy policjantów;

drugi – w szkole – gościliśmy policjantów z wydziałów prewencji i ruchu drogowego, którzy przypomnieli najważniejsze zasady bezpieczeństwa i znaki drogowe. Pani Policjantka stwierdziła, że pierwszoklasiści zdali egzamin i mogą iść na wakacje.

W imieniu społeczności uczniowskiej podziękowaliśmy funkcjonariuszom Policji za przekazaną wiedzę 🙂