Sp1

Piernikowi Czarodzieje z III b

Świąteczne tradycje są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Czas spędzany z bliskimi jest niepowtarzalny i bezcenny. Właśnie dlatego klasa III b zaprosiła rodziców i opiekunów do wspólnego wypiekania bożonarodzeniowych pierniczków. Piękne ciasteczka pełne wspaniałych ozdób były ukoronowaniem miło spędzonego dnia. W dodatku przyświeca nam piękny cel wsparcia naszymi wypiekami szkolnego kiermaszu, który odbędzie się już w środę.

Przedświąteczny czas pełen magii i niezapomnianych chwil jest okresem wyjątkowym nie tylko w naszych domach. W szkole też może być magicznie!

                                                                                                                                                             Agnieszka Bodnar

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content