Sp1

Piękno detalu, perły architektoniczne

Na wakacyjnych ścieżkach i szlakach województwa zachodniopomorskiego pamiętajcie o dokumentowaniu swoich wspomnień 🙂 robiąc zdjęcia. A dla chętnych propozycja udziału w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Celem konkursu jest promowanie sztuki fotografii i docenianie umiejętności fotograficznych uczestników.

Zadaniem uczniów będzie przedstawienie najciekawszych według nich niezwykłych detali architektonicznych województwa zachodniopomorskiego, które udało im się uchwycić wiosną, latem, jesienią lub zimą, np.: fryzów, kapiteli, balustrad, gzymsów, kolumn, głowic, arkad, rzeźb, płaskorzeźb, fasad, witraży, kasetonów, werand, attyk, portyków, tympanonów, loggii, belkowań, kopuł, balkonów czy krenelaży.

Wykonane zdjęcia należy przesłać na adres mailowy promocja@kuratorium.szczecin.pl do dnia 13 października 2023 roku.

Nagrodzone zdjęcia zostaną wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2024.

Regulamin i dokumenty konkursowe.

 Skip to content