23 kwietnia w Światowy Dzień Książki nasza Szkoła była Gospodarzem IV edycji Gminnego Konkursu Wiedzy o Lekturze im. Tomasza Mińskiego. Drużyny składające się z uczniów klas trzecich z pięciu Szkół Podstawowych wzięły udział w zmaganiach i zabawach sprawdzających wiedzę z przeczytanych lektur.
Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach i wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i świetnym przygotowaniem.
Dziękujemy i już zapraszamy za rok.
Wielki ukłon w stronę naszych sponsorów, dzięki którym uczniowie mogli cieszyć się wspaniałymi nagrodami: Maxan, E-cho, oraz prywatni darczyńcy. Dziękujemy!
Organizatorzy:
Marta Dubowik
Natalia Pencak
Wioletta Woś