Sp1

Paczuszka dla maluszka

Serdecznie wszystkich zapraszamy do włączenia się w akcję charytatywną „Paczuszka dla Maluszka”, której celem jest wsparcie dzieci wychowujących się w Domach Dziecka oraz Domach Samotnej Matki w całej Polsce.

To akcja, podczas której zbieramy artykuły higieniczne: pieluszki jednorazowe, chusteczki, nawilżające, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, ale również artykuły dla mam. Akcja trwa od 30.11 do 18.12.2020r.

W związku z ograniczeniami spowodowanymi przez COVID – 19 zwracam się z wielką prośbą do Rodziców o osobiste dostarczenie paczki do głównego budynku naszej szkoły przy ul. Obrońców Westerplatte 1a i pozostawienie jej w wyznaczonym miejscu przy wejściu głównym oraz wpisanie swego dziecka na listę uczestników. Zapraszam w godzinach 8.00 – 14.00.

Hanna PuziakSkip to content