Sp1

Nowy sztandar dla szkoły

Szanowni Państwo

W tym roku w związku ze zmianą imienia szkoły pożegnaliśmy uroczyście nasz szkolny sztandar. 14 maja 2019 r. Rada Pedagogiczna podjęła decyzję o rozpoczęciu procedury ufundowania nowego sztandaru. Rada Pedagogiczna wyłoniła 3 nauczycieli, którzy z ramienia Rady będą członkami Komitetu Organizacyjnego: Małgorzatę Szemlij, Małgorzatę Walendzik, Izabelę Krzemińską.

Zapraszamy rodziców i przyjaciół szkoły, aby włączyli się  do tworzonego Komitetu, który po wyłonieniu przewodniczącego podejmie działania związane z pozyskaniem funduszy na nowy sztandar, projektem i zakupem sztandaru oraz organizacją jego uroczystego przekazania społeczności szkolnej w ustalonym przez Komitet terminie.

Pełny skład Komitetu chcielibyśmy ogłosić na uroczystości zakończenia roku szkolnego, dlatego osoby chętne do pracy w tym Komitecie proszę o przesłanie informacji zwrotnej w e-dzienniku lub mailem na adres szkoły sp1@choszczno.edu.pl w terminie do 07 czerwca br.

Krystyna Górecka – dyrektor szkołySkip to content