Sp1

„Nie bądź obojętny – okaż swoje dobre serce”

Nasza  szkoła  przyłącza się  do zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska w Choszcznie.  Po wizycie w schronisku  i rozmowie z Panią Kierownik znamy potrzeby i chętnie wspomożemy. Wiemy, że karma i smakołyki dla psów i kotów potrzebne są cały czas. ORGANIZUJEMY WIĘC ZBIÓRKĘ  KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W CHOSZCZNE PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY.  Karmę można zostawiać w świetlicy lub gromadzić w klasach, a po uzbieraniu większej ilości  wolontariusze, chętni uczniowie  i rodzice będą zawozić ją do schroniska. Kołder i poduszek schronisko ma obecnie pod dostatkiem, na pewno przydadzą się koce!

Zachęcamy również  do odwiedzin w schronisku  i skorzystania z możliwości spaceru z tymi psiakami. Jeśli chcecie zobaczyć ich radość ze spędzania  kilku chwil na wolności, koniecznie odwiedzajcie schronisko. Warunkiem wyprowadzania  piesków jest obecność osoby dorosłej. Jeśli chcecie dowiedzieć się o naszym Choszczeńskim Schronisku coś więcej- zachęcamy do odwiedzania profilu na facebooku pod nazwą: Schronisko w Choszcznie – po drugiej stronie Choszczna.

Na naszym łączniku ukazywać się będą różne informacje na temat zbiórki karmy, schroniska, prace i zdjęcia uczniów, którzy odwiedzają placówkę i zachęcają pozostałych uczniów do włączenia się w tą niezwykle szczerą, bezinteresowną, ale piękną inicjatywę.  

WSZYSTKIM  DZIĘKUJEMY  ZA OKAZANIE  ZWIERZAKOM  DOBREGO SERCA 🙂

Natalia Pencak z klasą 3f

Helena BanaśSkip to content