Sp1

Nasi Mistrzowie Karate

Serdecznie gratulujemy Igorowi Bryzkowi i Aleksandrowi Kanabajowi z III c, którzy 18 marca wywalczyli kolejne medale w karate.

W dniu 18 marca w hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy SP nr 1 w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Organizatorem zawodów był Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido. Sędzią głównym zawodów był Shihan Bogusław Jeremicz (5 Dan). Turniej rozegrano w konkurencji kumite i kata w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

W zawodach wzięli udział uczniowie klasy III c Igor Bryzek oraz Aleksander Kanabaj. Po długich i emocjonujących walkach zajęli oni następujące miejsca:

Igor Bryzek: I miejsce w konkurencji Kumite, IV miejsce w konkurencji Kata.

Aleksander Kanabaj: II miejsce w konkurencji Kumite, II miejsce w konkurencji Kata

A. BryzekSkip to content