Sp1

Najmłodsi na start

W piątek w sali gimnastycznej naszej szkoły było wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą przedszkolaków grupy 0B z Przedszkola Nr 1 w Choszcznie, którzy przybyli do naszej szkoły na zawody zorganizowane przez klasę 4a pod hasłem „Najmłodsi na start”.  Spotkanie to było wielkim wydarzeniem dla dzieci, które po raz pierwszy miały możliwość  uczestniczyć na zajęciach w tak dużej sali. Nie liczyła się  tutaj rywalizacja pomiędzy drużynami, gdyż najważniejsza była cudowna atmosfera oraz wielki doping.

Mali goście na koniec zajęć zostali nagrodzeni wielkimi brawami oraz dyplomem za aktywny udział w zawodach.

                                                                                                        Aleksandra Kurasińska

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content