Sp1

Na zawsze w naszych sercach

Dziś uczniowie klas VI b, VI c, VI d,VII a, VII b i  VII c wzięli udział w montażu słowno – muzycznym pt. „Na zawsze w naszych sercach”, który przybliżył postać naszego rodaka – Jana Pawła II. W rocznicę Jego śmierci 2 kwietnia – zorganizowana została wystawa prac plastycznych pt. „Jan Paweł II w naszych oczach” wykonanych przez uczniów klas V – VII.

Papież Jan Paweł II przez ponad 26 lat pełnił najwyższy urząd w Kościele. Wdzięczni za naukę, wkład jaki włożył w historię naszej Ojczyzny wyśpiewaliśmy naszą ku Niemu miłość, a recytując Jego utwory poznaliśmy wspaniałego poetę.

Na zakończenie rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Jan Paweł II w naszych oczach”. Przez głosowanie wyłoniliśmy zwycięzców. Nagrody główne otrzymali:

 Daniel Kalupa z klasy VII a, Iga Korzeniowska z klasy VII b

wyróżniona została również praca ucznia klasy V d Marcela Możdżyńskiego.

Ufundowane przez księdza proboszcza Karola Wójciaka nagrody wręczyła pani wicedyrektor Katarzyna Jarosz.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Laura Jańczy

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content