Na przystani…

1 czerwca to szczególna data dla Nas wszystkich. Dzień dziecka to jeden z najważniejszych i najmilszych dni w roku. Klasy 1a, 1b, 1d oraz klasa 3a ten dzień postanowiły świętować na przystani MOSW w Choszcznie pod bacznym okiem trenerów: Daniela Jarmarkiewicza i Lucyny Łakos. Wśród atrakcji przygotowanych dla naszych uczniów były: konkurencje sportowe, w których wygrywał każdy, możliwość ubioru w profesjonalny strój do kajak polo, wypróbowanie profesjonalnego sprzętu kajakowego, słodki poczęstunek, kiełbaski z grilla. Największą radość dzieciom sprawiła możliwość przepłynięcia się kajakiem, oczywiście pod okiem trenera. Niespodzianką była wizyta Piastka, maskotki powiatu choszczeńskiego, który częstował dzieci łakociami.

A.Lelokas