Sp1

Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Serdecznie zapraszamy do udziału w Otwartych Mistrzostw Powiatu Choszczeńskiego w Szachach w dniu 12 listopada 2016 r. (sobota). Dotychczas turniej ten miał charakter zamknięty, bowiem zgłaszać się mogli wyłącznie zawodnicy zamieszkali na terenie powiatu choszczeńskiego. W tym roku  postanowiliśmy uczynić nasz tradycyjny turniej otwartym i zaprosić do gry wszystkich chętnych do gry miłośników Królewskiej Gry.

Link do strony rejestracji udziału :

http://www.chessarbiter.com/…/2016/…/registration_form.html… .

9 rund systemem szwajcarskim z czasem do namysłu 13 minut + 3 sekundy na posunięcie. Turniej zgłoszony do oceny rankingowej FIDE. Puchary, nagrody finansowe i rzeczowe, wyróżnienia…

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem – szczególnie co do zgłaszania się i wycofania zgłoszenia z listy startowej !

W imieniu zarządu UKSz Choszczno

Krzysztof Dłużyński

WiceprezesSkip to content