Sp1

Mistrzostwa Powiatu w piłkę nożną

Dwa medale chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Nożną!!! 🎖⚽️🎖 W piątek, 28 kwietnia na Stadionie Miejskim w Choszcznie przy pięknej pogodzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci (klasy 4-6) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w turniejach chłopców. ⚽️🏆⚽️

Obie ekipy spisały się bardzo dobrze, choć – zwłaszcza starsza drużyna po turnieju odczuwała niedosyt.
 
Chłopcy z klas 7-8 zajęli 3 miejsce 🥉⚽️⚽️⚽️, choć finał był w zasięgu…
Nasi reprezentanci z klas 4-6 zajęli 2 miejsce🥈⚽️⚽️ nie ponosząc żadnej porażki!!! 💪
 
Składy naszych reprezentacji:
7️⃣8️⃣: Paweł Kuligowski, Miłosz Piwoński, Marcel Kowalik, Piotr Trojanowski, Bartosz Gałwa, Wiktor Chojnacki, Maurycy Michta
4️⃣6️⃣: Miłosz Kowalik, Dominik Jaworski, Jan Majcher, Mikołaj Gąszczak, Bartosz Budynek, Jakub Węglarz, Kacper Komorowski, Filip Ochrymowicz, Franciszek Walendzik, Miłosz Bielecki, Szymon Sosnowski.⚽️
 


Skip to content