Mistrz OZE

26 kwietnia 2023 r. odbyła się ósma  edycja konkursu wiedzy o energetyce odnawialnej –  Wojewódzki Konkurs “Mistrz OZE” w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów – Piotr Gałwa z klasy 8a uzyskał tytuł laureatem i okazał się zdobywcą   trzeciego miejsca, do ścisłego finału  zakwalifikował się Emilia Kaczmarczyk z klasy 8f  uzyskując 6 miejsce i tytuł finalistki, podobnie Alex Modrzejewski z klasy 8b uzyskał tytuł finalisty.

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom.

Konkurs odbywa się pod patronatem: Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Wojewódzkiego Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie oraz firm Kospel i Viessmann.

R. Świątek