Sp1

Mikołajki w Jedynce

Dziś naszą Jedynkę odwiedził Mikołaj vel. Krasnal wraz ze swoją świtą :). W jego rolę wcielił się Oskar Taraszkiewicz z klasy VI c, towarzyszyli mu uczniowie: Kasia Sawicka, Oliwia Sieczkarek, Małgosia Taratajcio, Maja Sztela, Iga Niewinczana, Małgosia Strzelczyk i Łukasz Kilan.

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego mieli dziś bardzo pracowity dzień. Od samego rana witali społeczność uczniowską przy wejściu do szkoły, rozdając cukierki i rózgi (te, oczywiście, były przeznaczone dla nauczycieli :)) przy głośnych i radosnych dzwonkach – które choć tego dnia rozbrzmiały w naszej szkole. Cała grupa odwiedzała później klasy, by w miłej atmosferze wręczyć uczniom mikołajkowe prezenty. Niektórzy musieli się nie lada wysilić: zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wierszyk, pochwalić się znajomością tabliczki mnożenia lub ortografii, by dostać prezent. Niektórzy odważyli się usiąść Mikołajowi na kolana! Tego dnia było w naszej szkole bardzo radośnie i roiło się od „Mikołajów” w czerwonych czapkach.

Dziękujemy Paniom bibliotekarkom – pani Joasi i Basi, które wspomogły nas w sprawnym przeprowadzeniu akcji 🙂

Dziękuję moim samorządowcom za poświęcenie i cierpliwość :). Zawsze można na Was liczyć!

Opiekun SU – Olga Taratajcio

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content