Sp1

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja

Klasa Id przystąpiła do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja i wraz z wychowawczynią zrealizowała I moduł programu KREATYWNOŚĆ. Bardzo wiele się działo! Przyszliśmy do szkoły w kropkowym strojach, które każdy zaprojektował według własnego pomysłu. Obejrzeliśmy wspólnie film animowany „Kropka”, a następnie rozmawialiśmy o tytułowej Kropce i głównej bohaterce Vashti. Była pogadanka, wspólna radosna praca, a wszystko po to, aby każdy z klasy mógł dostrzec swoją wyjątkowość i kreatywność. Przy wszystkich zadaniach towarzyszył nam uśmiech. Mieliśmy kropkową matematykę na której rozwiązywaliśmy kropkowe zadania oraz muzykę na której wykonywaliśmy kropkowe instrumenty perkusyjne. Ale najwięcej emocji wzbudziła zabawa polegająca na zaprojektowaniu kropkowego płaszcza, cała klasa uczestniczyła w tym zadaniu. Ogromne brawa należą się dla Nataniela, który wcieli się w rolę klasowego modela. 

Już nie możemy się doczekać realizacji II modułu!

Anna KościuczukSkip to content