Sp1

Marcel Bikowski finalistą konkursu recytatorskiego!

29 marca uczeń naszej szkoły – Marcel Bikowski z klasy Vb, reprezentował naszą szkołę w wojewódzkim etapie Małego Konkursu Recytatorskiego w Szczecinie (jako laureat klas IV-VI konkursu powiatowego).Marcel prezentował fragment prozy Pawła Beręsewicza „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek” oraz wiersz Wandy Chotomskiej „Księżyc i noc”. W konkursie wzięli udział najlepsi recytatorzy z całego województwa zachodniopomorskiego – ok. 30 uczniów. Prezentacje przebiegały w dwóch częściach. Marcel bez cienia tremy zadeklamował przygotowane utwory i dostał naprawdę duże brawa! Poziom konkursu był bardzo wysoki, a komisja wymagająca. Ostatecznie nasz uczeń nie uzyskał tytułu laureata, ale uczestnictwo na poziomie wojewódzkim to znakomity wynik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olga TaratajcioSkip to content