Sp1

Mamy Pulitzera! Sukces „Szkolnych Wieści”!

Redakcja gazetki „Szkolne Wieści” zdobyła nagrodę główną w Konkursie Szkolny Pulitzer. W tym roku przyznano 25 nominacji dla najlepszych gazetek szkół licealnych, gimnazjalnych i szkół podstawowych.  Sama nominacja  to już wielkie wyróżnienie, a „Szkolne Wieści” znalazły się wśród nominowanych. 25 października 2013 roku byliśmy obecni na XII Gali Finałowej Szkolnego Pulitzera w Szczecinie. I wielki sukces! „Szkolne Wieści” uznano za NAJLEPSZE PISMO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i przyznano nam tytuł SZKOLNY PULITZER 2013. Nagrodę przyznawało jury w składzie: pan Tomasz Kowalczyk Redaktor Naczelny „Kuriera Szczecińskiego”, Pan Marek Osajda – Redaktor „Kuriera Szczecińskiego” oraz pan Bogdan Twardochleb – Redaktor „Kuriera Szczecińskiego”. Oprócz wspaniałych dyplomów otrzymaliśmy nagrody rzeczowe: drukarkę (nagroda ufundowana przez Kuratorium Oświaty), dyktafon oraz książki, notesy i koszulki.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć. Więcej informacji na temat naszego udziału w  XII Gali Finałowej Szkolnego Pulitzera znajdziecie na łamach naszej gazetki.

E. Bednarz

 Skip to content