Sp1

Mali Stobniczanie na festynie Charytatywnym w Krzęcinie

W sobotę nasi Mali Stobniczanie zatańczyli i zaśpiewali razem z zaprzyjaźnionym zespołem dorosłych Stobniczan. Grupa pani Oli Kurasińskiej zatańczyła krakowiaka, grupa pani Barbara Grzejszczyk zaprezentowała taniec z girlandami, dziewczęta z kółka muzycznego pana Pawła Lemiesiewicza zaśpiewały „Lipkę” i pozdrawiały ze sceny Mateusza, dla którego Urząd Gminy Krzęcin zorganizował ten festyn. Nasi uczniowie zostali na scenie, żeby obejrzeć tańce rzeszowskie w wykonaniu starszych kolegów i… pokazać, że miłośników polskiego folkloru przybywa 🙂

Dzięki akcji, w której wzięło udział wiele lokalnych zespołów, artystów, sportowców i samorządowców, udało się zebrać około 12,5 tysiąca zł! Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę a organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie 🙂

B. GrzejszczykSkip to content