Sp1

Mali aktorzy z I b

Klasa I b na spotkaniu autorskim w Bibliotece Miejskiej miała okazję poznać kochanego przez wszystkie dzieci Pana Andrzeja Grabowskiego. Twórcy „Tik – Taka”, „Ciotki Klotki”, „Wujcia Wariatuńcia”, „Kulfona”, „Kota Budzika” i wielu innych kultowych już postaci z programów dla Dzieci. Z zapartym tchem wysłuchaliśmy ciekawych opowieści o bohaterach książek dla dzieci pisanych przez Pana Andrzeja. Zadaliśmy mnóstwo pytań i mogliśmy wcielić się w rolę lubianych przez nas postaci. Pan Andrzej pochwalił naszą kreatywność w tworzeniu dialogów, a dla nas była to wyśmienita zabawa.Wspólnie odśpiewaliśmy znane wszystkim dzieciom piosenki „Kulfon, co z Ciebie wyrośnie”, „Witaminki”, „Wujcio wariatuńcio”. Każdemu dziecku, dorosłemu i staruszkowi polecamy książki Pana Andrzeja – „Zając Poziomka”, „Pirat Jędruś”, „Instrukcja obsługi psa Jacusia” i wiele innych. Miłej lektury życzy klasa I b z Wychowawczynią!

Agnieszka BodnarSkip to content