Sp1

Majowe święta #zostańwdomu

Dzień Flagi – 2 maja 

"Ojczyzna"

Szanowni Państwo 😍😍😍z okazji Dnia Flagi 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia utworu "Uwierz Polsko" w wykonaniu Niny!!!🤩🤩🤩🤩Pieśń jest zapowiedzią programu artystycznego, który zdalnie przygotwujemy na Święto Szkoły ✌️💪🇵🇱🇵🇱🇵🇱#mojaFlaga #Niepodległa #zdalneŚwiętoSzkoły #SP1

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie Sobota, 2 maja 2020

Święto Konstytucji 3 Maja

Najmłodsi w Zamku Królewskim

Ojczyzna

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 zapraszamy do wysłuchania utworu „Ojczyzna” 🤩🤩🤩 nagranego zdalnie 🎼🎧🎤przez Oskara 😍✌️💪🤩🎵🎶A wszystko to 😉😉 w oczekiwaniu na program artystyczny z okazji Święta Szkoły 💪😉☺️

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie Niedziela, 3 maja 2020Skip to content