Sp1

„Leśna opowieść” Jagody i Natalii z kl. IIe.

18 listopada 2015r. w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Ecokonkursu. Uczennice klasy IIe Jagoda Demianczuk i Natalia Gutarowicz  zostały wyróżnione w konkursie „…i wszyscy żyli długo i ekologicznie”.Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie bajki w formie historyjki obrazkowej, dotyczącej ekologii i segregacji odpadów. Bajka miała się składać z 5-8 obrazków. Dziewczynki zatytułowały swoją bajkę „Leśna opowieść”. Laureatki otrzymały dyplomy, nagrody i bilety do Teatru Lalek Pleciuga. Podczas spotkania w świat bajki przenieśli nas aktorzy Teatru Lalek Pleciuga Krzysztof Tarasiuk i Maciej Sikorski. W ich wykonaniu obejrzeliśmy ekologiczną etiudę o tym, dlaczego należy dbać o środowisko naturalne. Było sympatycznie i wesoło. Gratulujemy laureatkom!

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

Barbara SzewczykSkip to content