W dniu 13 maja uczniowie klas 8 uczestniczyli w otwartym spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa z Wicewojewodą Zachodniopomorskim Dawidem Krystkiem, które odbyło się w Choszczeńskim Domu Kultury. Podczas spotkania młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat sygnałów alarmowych, zasad ewakuacji oraz właściwego zachowania w sytuacjach kryzysowych i zagrożenia. Była to cenna lekcja bezpieczeństwa i odpowiedzialności.
Hanna Puziak
Małgorzata Szemlij




