Sp1

Kulinarny wtorek w świetlicy

Chwilkę po obiedzie zazwyczaj mamy ochotę na mały deserek. Właśnie dlatego dzieci ze świetlicy biorą udział w zajęciach kulinarnych, na których uczą się sztuki kucharskiej oraz poznają ciekawe smaki zrobionych przez siebie potraw. Na dzisiejsze spotkanie zaprosiliśmy mamę Cornelii z 1d panią Anetę Kisałę, która, jak się okazało, z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem przeprowadziła zajęcia. Krok po kroku uczniowie poznawali, a następnie mieszali wszystkie składniki. Każdy miał coś do zrobienia, a praca przebiegała w zgranym i wesołym zespole. Po chwili wszystkie kolorowe foremki trafiły do pieca, a gdy już wystygły do brzuszków naszych Świetlików. Były pyszne i na pewno będziemy chcieli powtórzyć takie spotkanie z panią Anetą, a póki co serdecznie dziękujemy za umilenie nam zajęć i poświęcony czas.

Helena Banaś

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content