Sp1

Książki i gry od MegaMisji

W piątek 13 maja dzieci ze świetlicy szkolnej otrzymały od MegaMisji wygrany przez siebie zestaw książek i gier. Tą ogromną, wspaniałą przesyłkę wręczyły uczniom Pani Dyrektor K. Górecka oraz Pani Wicedyrektor K. Jarosz zachęcając przy tym do czytania i gratulując dzieciom zaangażowania a także twórczego udziału w Programie. Kolejnym wyróżnieniem okazała się dedykacja, umieszczona w jednej z książek, od Grzegorza Kasdepke autora wielu opowiadań i bajek dla dzieci a jednocześnie Honorowego Ambasadora MegaMisji. Wśród licznych gier znalazły się te znane i wyczekiwane przez dzieci jak również te zupełnie nowe rozwijające grywalizację w świetlicy szkolnej. Pozostając w żargonie bliźniaków megafanastycznie się cieszymy i podejmujemy kolejne zadania.

Helena BanaśSkip to content